Marmot Lodge

**
86 Connaught Drive, Jasper, T0E1E0, Canada
Bestill nå online. Priser fra CAD68.
Vi har kundebehandlere tilgjengelige, vennligst ring
Se alle bildene i galleriet

Bestill nå online
Priser fra CAD68

netter
1 Rom Med 2 Voksne Endre søk
Vis priser
Rom
Rom
Gratis Wi-Fi
Kjæledyr tillatt
Gratis parkering
Send denne siden

Marmot Lodge er beleilig plassert i Jaspis. Våre hjelpsomme resepsjonspersonale står tilgjengelig for deg døgnet rundt. Et moderne helsestudio utrustet med vektløfting-maskiner er tilgjengelig for hotellets gjester.

På jakt etter et bedre måltid? Hotellet tilbyr minst én fullservice restaurant på stedet. Mulighet for å nyte en svømmetur i hotellområdets innendørs svømmehall hele året.

Vi tilbyr en kostnadsfri internettilgang på hotellets fellesområder. Hotellet er fullstendig røykfritt. Hotellet tillater hunder og katter på hotellrommene (kan være begrenset på størrelse).

Vis mer »

Spørsmål og Svar

Marmot Lodge Rom

Standard King Room
1 Extra-large double bed (Super-king size) 22 sqm
Coffee/tea maker, Shower, TV, Telephone, Air conditioning
Deluxe Room
2 Queen Bed
Coffee/tea maker, Air conditioning, Hair dryer, Microwave, Private bathroom

2 Queen Beds

Internet - Free WiFi

Entertainment - Flat-screen TV with cable channels

Food & Drink - Mini-fridge, microwave, coffee/tea maker, and electric kettle

Sleep - Bed sheets

Bathroom - Private bathroom, bathtub or shower, free toiletries, and a hair dryer

Practical - Iron/ironing board (on request)

Comfort - Fresh towels (on request), air conditioning, and daily housekeeping

  >>
Double Room with Two Double Beds
2 Double bed 22 sqm
Coffee/tea maker, Shower, TV, Telephone, Air conditioning
Special Offer - Double Room with Two Double Beds
2 Double bed 22 sqm
Coffee/tea maker, Shower, TV, Telephone, Air conditioning
Deluxe Queen Room with Two Queen Beds
2 Queen bed 33 sqm
Coffee/tea maker, Shower, TV, Telephone, Air conditioning
Special Offer - Deluxe Queen Room with Two Queen Beds
2 Queen bed 33 sqm
Coffee/tea maker, Shower, TV, Telephone, Air conditioning

Marmot Lodge Hotell Tjenester og fasiliteter

Gratis trådløst Internett
Kjæledyrvennlig‎
Gratis parkering
Gratis WiFi
Kaffemaskin
Kaffe- og tekoker
Vannkoker

 

Gjesteanmeldelser

Anmeldelser for dette hotellet er kun på engelsk. Klikk her for å se >>
Klikk her for å si din mening >>

Marmot Lodge Vanlige spørsmål

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Marmot Lodge?
Innsjekking er mulig fra kl. 16:00. Utsjekking er senest kl. 11:00.
Hva er den nærmeste flyplassen til Marmot Lodge?
Jasper, AB, Canada (YJP-Hinton) ligger 32.83 mi fra eiendommen.
Er resepsjonen åpen 24 timer i døgnet?
Våre hjelpsomme resepsjonspersonale står tilgjengelig for deg døgnet rundt.
Er det et treningssenter?
Et moderne helsestudio utrustet med vektløfting-maskiner er tilgjengelig for hotellets gjester.
Er det restauranter på stedet eller i nærheten?
På jakt etter et bedre måltid? Hotellet tilbyr minst én fullservice restaurant på stedet.
Har dette overnattingsstedet et svømmebasseng?
Mulighet for å nyte en svømmetur i hotellområdets innendørs svømmehall hele året.
Tilbyr Marmot Lodge gratis Wi-Fi?
Vi tilbyr en kostnadsfri internettilgang på hotellets fellesområder.
Er røyking tillatt på eiendommen?
Hotellet er fullstendig røykfritt.
Er kjæledyr tillatt på Marmot Lodge?
Hotellet tillater hunder og katter på hotellrommene (kan være begrenset på størrelse).

Marmot Lodge på kartet

📍 Marmot Lodge
Klikk for å samhandle med kartet

 

Se alle bildene i galleriet
Gjesteanmeldelser
...Friendly staff, beautiful rooms. Beautiful views. Love this place so much...
Totalvurdering: 9.3
(av 10) Basert på 9 stemmer
Klikk her for å si din mening

Informasjon om området

    Flyplasser i nærheten av Marmot Lodge

    • Jasper, AB, Canada (YJP-Hinton) - 32.83 mi

    Museer

    • Gallery at Jasper Park Lodge - 0.61 mi
    • Jasper Yellowhead Museum Archives - 0.67 mi
    • Artists Own Downstairs Gallery - 0.94 mi
    • The Den Jasper s Wildlife Museum - 0.94 mi

Hoteller i nærheten av Marmot Lodge

Discover the epitome of contemporary mountain accommodation at The Crimson, nestled in the heart of Jasper. Experience the thrill, vitality, and adventure of ...
Occupying an outstanding site within Jasper National Park in the Canadian Rocky Mountains, The Fairmont Jasper Park Lodge lies in close reach of the ...
Miette Mountain Cabins are nestled in Jasper National Park, giving guests a stunning alpine view. The prime location of the Canadian Rockies is perfect for ...
Located 33 mi south from the town of Jasper on the Icefields Parkway (HWY 93), this lodge features a restaurant and gift shop. A fridge is offered in each room ...